Carming Ahşap Cafe Sandalye Modeli

Carming Ahşap Sandalye modelimiz, Cafe Sandalyesi, Restoran Sandalyesi, Otel  sandalyesi olarak kullanıma uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir.Carming cafe sandalyesi  klasik & otantik konseptli Cafe, Restoran, Otellerin vazgeçilmez masa sandalye kombinleri içindeki tamamlayıcı modellerden bir tanesidir. Carming Cafe & Restoran sandalyesi gerek kol dayama bölümü gerek konforlu oturma alanı gerek kavisli sırt ve bel desteği ile en çok sevilen Cafe Sandalyeleri arasındadır aynı zamanda sağlamlığı ile yıllarca yoğun kullanımda bile ilk günkü gibi size ve bütçenize yardımcı oluyor.

Bütün ürünlerimizi Ankara’daki 2000 metrekarelik mağazamızdan deneyimleyerek satın alabilirsiniz.


Yol tarifi için tıklayın .       

Telefon Etmek için Dokunun

Açıklama
KLASİK KONSEPTLİ KAFELER İÇİN TASARLANDI

Klasik Konseptli Cafeler için Tasarlandı...

0%
BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK İÇİN YAPILDI

Klasik Güzellik
Kusursuz Sağlamlık

Carming & Restaurant Sandalyesi kusursuz uyum ve uzun yıllar boyu ilk günkü sağlamlıkta kullanım için tasarlandı.Ürettiğimiz bütün Cafe, Restaurant, Otel gibi mekanların sandalyelerinde en çok önem verdiğimiz nokta sağlamlık ve estetiktir. Şüphesiz Ades'in garantili sandalyeleri sizi asla yarı yolda bırakmayacak ve misafirleriniz için harika bir konfor deneyimi yaşatacaktır.
10 Yılı Aşkın Mazi

Estetiğini Yitirmeyen
Tasarım

İlk Carming Cafe Sandalye Modelimiz 10 yılı aşkın bir süre öncesinde tasarlandı ve buna rağmen günümüz estetik anlayışı ile uyumluluğunu korumaktadır. Klasik ve otantik cafelerde kullanılan Karmin modelimiz Cafe Masa sandalye modelleri dendiğinde akla gelen ilk sandalyelerdendir.
KALİTELİ AĞAÇ MATARYEL

SIRT DESTEĞİ

Carming, Restaurant, Otel Sandalyesi modelimiz sağlamlık ve estetik noktalarında attığı olumlu adımları kullanıcılarının sağlığı konusunda da atmıştır. Dik oturuş pozisyonunu sağlamak adına omurga yapısına uygun kıvrımlı sırt desteği bulunan Carming modelimiz müşterilerinizin ortopedik sağlığı düşünülerek tasarlanmış bir cafe sandalye modelidir.
KONFORLU OTURMA ALANI

HARİKA DOKU
ESTETİK GÖRÜNÜM

Yorumlar (0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Carming Ahşap Cafe Sandalye Modeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargolama Bilgisi

HAZIRLIK

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir.

ÜCRETLENDİRME

Kargo ücretlerimiz bütün ürünler için sabittir ve 20₺'dir.