Emago Beyaz Ahşap Cafe Sandalyesi

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

Emago Cafe Sandalyesi beyazın asil duruşu ile işyerlerinde lükslüğü yaşatmak isteyen işletmecilerin tercihidir. Aynı zamanda deniz ürünleri restoranlarında da çokça kullanılmaktadır. Emago cafe sandalyesi cafe & masa kombini yapacak işletmeciler için koyu zemin kullanıldığında çok şık bir görünüm elde edilmesine olanak sağlayacaktır. Tabi masa örtüleri veya masalar da koyu renkli tercih edilirse elde edilen kontrast cafe masa sandalye kombini Emago cafe sandalye modelimizle şahlanabilir.

Bütün ürünlerimizi Ankara’daki 2000 metrekarelik mağazamızdan deneyimleyerek satın alabilirsiniz.


Yol tarifi için tıklayın .       

Telefon Etmek için Dokunun

Açıklama
MODERN KONSEPTLİ CAFE, RESTORAN, OTELLER İÇİN TASARLANDI

Modern Konseptli Cafeler için Tasarlandı...

0%
BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK İÇİN YAPILDI

Modern
Sağlam & Rahat

Clasvoo Cafeler, Restoranlar, Oteller gibi yoğun kullanım alanları baz alınarak son derece dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tasarımındaki özgünlüğü ve estetiği kadar konforu da yüksek seviyelerdedir. Premium veya sıradışı mekanlarda harika bir görünüm yakalamak aynı zamanda uzun süre sorunsuz kullanım sağlayarak yıllara meydan okuyan materyali ile size fiyatının tam karşılığını veriyor.
10 Yılı Aşkın Mazi

Uzun Sürecek
Modernlik

Clasvoo yenilikçi tasarımı ile modayı yakından takip eden müşterilerimizi sevindirecek bir Cafe sandalye modelidir. Neden mi ? Clasvoo 2010'lu yılların başında Dünya'nın ileri gelmiş ülkelerinde lansmanını yapmış olsa da ülkemizde sadece 2015 yılından itibaren çok az miktarda mekanda kullanılmaya başlanmıştı. Şimdi ise popüler mekanların çoğunda Clasvoo'ya rastgelebilirsiniz... Kolay kolay eskimeyecek modası ile Clasvoo tam da modern mekanlara göre...
KALİTELİ AĞAÇ MATARYEL

ORTOPEDİK
SIRT DESTEĞİ

Clasvoo Cafe Sandalye modelimizde sırt desteği bölümünde yukarı ileri doğru oyulmuş alan ile sırtınıze mükemmel bir destek sağlayarak ortopedik açıdan sağlıklı bir duruş kazandırır. Aynı zamanda yan kolçakları ile ekstra konfor sağlar
KONFORLU OTURMA ALANI

DOLGUN SÜNGER
KALİTELİ DOKU

Clasvoo Cafe sandalye modelimizin oturma alanındaki ekstra kalın sünger kısmı ile konforu hat safhada yaşayacaksınız. Clasvoo yoğun kullanım mekanları için üretilen bir modeldir bu nedenle Clasvoo'nun dokusu ve süngeri son derece uzun kullanımda deforme olmayacak, uzun yıllar kendini koruyacak üst düzeyde kaliteli malzemeden üretilmiştir.
Yorumlar (1)

Emago Beyaz Ahşap Cafe Sandalyesi için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    admin

    Test

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargolama Bilgisi

HAZIRLIK

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir.

ÜCRETLENDİRME

Kargo ücretlerimiz bütün ürünler için sabittir ve 20₺'dir.