Tetra Ahşap Cafe Masa Sandalye Modeli

Tetra Ahşap Cafe Masa Sandalye Modeli modelimiz üzerinde 80'li yılların Retro havasını barındırıyor, bununla beraber öne çıkan bir diğer özelliği ise yumuşacık konforlu oturma alanı ve yine konforunuza konfor katan kolçak kısmı. Kolçak kısmında insan anatomisi ele alınarak dirsek temas noktalarında ergonomi sağlamak açısından özel kumaş kaplamalar ile ince dokunuşlar eklenmiştir. Ayakların ve kol kısmındaki kıvrımlı yapısı ile de estetik bir görüntü sağlanmıştır. Garden cafe sandalye modeli otel, restoran, bar, cafe gibi yoğun kullanım alanları düşünülerek üretilmektedir. Bu sayede deformelere karşı oldukça dayanıklı yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz bir cafe sandalyesi modelidir. Masif masalarla, cafe masa sandalye kombin uyumu mükemmeldir.

 

Bütün ürünlerimizi Ankara'daki 2000 metrekarelik mağazamızdan deneyimleyerek satın alabilirsiniz.


Yol tarifi için tıklayın .       

Telefon Etmek için Dokunun

Açıklama
RETRO KONSEPTLİ MEKANLARIN TAHTI...

Garden Sizi 80'li Yılların O Güzel Modası

0%
BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK İÇİN YAPILDI

Modern
Sağlam & Rahat

Clasvoo Cafeler, Restoranlar, Oteller gibi yoğun kullanım alanları baz alınarak son derece dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tasarımındaki özgünlüğü ve estetiği kadar konforu da yüksek seviyelerdedir. Premium veya sıradışı mekanlarda harika bir görünüm yakalamak aynı zamanda uzun süre sorunsuz kullanım sağlayarak yıllara meydan okuyan materyali ile size fiyatının tam karşılığını veriyor.
10 Yılı Aşkın Mazi

Uzun Sürecek
Modernlik

Clasvoo yenilikçi tasarımı ile modayı yakından takip eden müşterilerimizi sevindirecek bir Cafe sandalye modelidir. Neden mi ? Clasvoo 2010'lu yılların başında Dünya'nın ileri gelmiş ülkelerinde lansmanını yapmış olsa da ülkemizde sadece 2015 yılından itibaren çok az miktarda mekanda kullanılmaya başlanmıştı. Şimdi ise popüler mekanların çoğunda Clasvoo'ya rastgelebilirsiniz... Kolay kolay eskimeyecek modası ile Clasvoo tam da modern mekanlara göre...
KALİTELİ AĞAÇ MATARYEL

ORTOPEDİK
SIRT DESTEĞİ

Clasvoo Cafe Sandalye modelimizde sırt desteği bölümünde yukarı ileri doğru oyulmuş alan ile sırtınıze mükemmel bir destek sağlayarak ortopedik açıdan sağlıklı bir duruş kazandırır. Aynı zamanda yan kolçakları ile ekstra konfor sağlar
KONFORLU OTURMA ALANI

DOLGUN SÜNGER
KALİTELİ DOKU

Clasvoo Cafe sandalye modelimizin oturma alanındaki ekstra kalın sünger kısmı ile konforu hat safhada yaşayacaksınız. Clasvoo yoğun kullanım mekanları için üretilen bir modeldir bu nedenle Clasvoo'nun dokusu ve süngeri son derece uzun kullanımda deforme olmayacak, uzun yıllar kendini koruyacak üst düzeyde kaliteli malzemeden üretilmiştir.
Yorumlar (0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Tetra Ahşap Cafe Masa Sandalye Modeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargolama Bilgisi

HAZIRLIK

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir.

ÜCRETLENDİRME

Kargo ücretlerimiz bütün ürünler için sabittir ve 20₺'dir.